Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Krapkowicach

 • Poznajemy świat

  Na lekcjach geografii i przyrody poznajemy ciekawe miejsca na świecie

 • Praktyczna nauka z mikroskopem

  Poznawanie tkanek, odczynników, daje nam mikroświat w zasięgu ręki

 • Skały, prehistoria, jesteśmy ciekawi świata

  Nauka poprzez dotyk, badania, daje nam odczucia które mobilizują do zdobywania wiedzy

 • Skąd się bierze wiatr?

  Przyrządy pomocnicze zawsze są dostępne dla uczniów w czasie lekcji

 • Tablice elektroniczne - to nasza codzienność

  Wychodząc na przeciw postępowi techniki na lekcjach nie brakuje multimediów

 • Laptop, tablet, wifi?

  Nauka w praktyce, nowe technologie, na to stawiamy w codziennym rozwoju uczniów

 • Języki to okno na świat

  Nauka języków angielskiego i niemieckiego to nasze priorytety

 • Sport to zdrowie

  Na przerwach uczniowie mają do dyspozycji stoły do ping-ponga na korytarzach szkoły

 • Czytać każdy może

  Szkolna biblioteka to kilkaset pozycji książkowych do dyspozycji uczniów

 • Szkoła "Czwórka" - ponoć najlepsza jest :)

  Takie są opinie uczniów i rodziców - absolwentów naszej szkoły

Zasady przyjęć do klas pierwszych w roku szkolnym 2020/2021 w Gminie Krapkowice

 

Zasady przyjęć do klas pierwszych w roku szkolnym 2020/2021  w Gminie Krapkowice

 

ZAPISY DO SZKÓŁ Z OBWODU
Do klas pierwszych przyjmowane są:
-  dzieci 7 letine (urodzone w 2013 roku) – objęte obowiązkiem szkolnym,
-  dzieci 6 letnie (urodzone w roku 2014) – zgodnie z wolą rodziców, jeżeli dziecko korzystało z wychowania przedszkolnego w poprzednim roku szkolnym, w którym ma rozpocząć naukę w szkole albo posiada opinię poradni psychologiczno-pedagogicznej o możliwości rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej.

 

Kandydaci zamieszkali w obwodzie danej szkoły podstawowej, którzy ubiegają się o przyjęcie do klasy I wyłącznie w tej szkole - przyjmowani są z urzędu na podstawie zgłoszenia.

 

Prosimy rodziców o dokonanie zgłoszenia dziecka do dyrektora szkoły w terminie do 31 marca 2020 roku – zgodnie z informacją zamieszczoną przez dyrektora na stronie internetowej szkoły.

 

Ze względu na stan epidemii dopuszcza się zgłaszanie dzieci do klas pierwszych szkół podstawowych drogą e-mailową. Rodzice mogą również przekazać zgłoszenie wrzucając je do skrzynek pocztowych umieszczonych na ogrodzeniu przy wejściu do poszczególnych placówek.

 

Zgłoszenia o przyjęcie do szkoły obwodowej znajdują się na stronach internetowych placówek oświatowych.

 

W załączeniu:
Uchwała Nr IV/49/2019 Rady Miejskiej w Krapkowicach z dnia 21 lutego 2019 r. w sprawie ustalenia planu sieci publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Krapkowice oraz określenie granic obwodów publicznych szkół podstawowych od dnia 1 września 2019 roku


ZAPISY DO SZKÓŁ SPOZA OBWODU
Aby zapisać dziecko do szkoły spoza obwodu, należy w okresie od 1 kwietnia do 6 maja 2020 roku przesłać do dyrektora szkoły wniosek. Wnioski o przyjęcie do szkoły znajdują się na stronach internetowych placówek oświatowych. Ze względu na stan epidemii dopuszcza się przekazanie wniosku drogą e-mailową. Rodzice mogą również wrzucić dokumenty do skrzynek pocztowych umieszczonych na ogrodzeniu przy wejściu do poszczególnych placówek.
Dzieci spoza obwodu szkoły biorą udział w postępowaniu rekrutacyjnym w oparciu o kryteria określone Uchwałą Nr XXVI/320/2017 Rady Miejskiej w Krapkowicach z dnia 28 lutego 2017 r. w sprawie określenia kryteriów naboru do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Krapkowice.


W załączeniu:
Zarządzenie Nr 305/2019 Burmistrza Krapkowic z dnia 23 stycznia 2020 r. w sprawie określenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów na rok szkolny 2020/2021 do publicznych szkół prowadzonych przez Gminę Krapkowice.
Uchwała Nr XXVI/320/2017 Rady Miejskiej w Krapkowicach z dnia 28 lutego 2017 r. w sprawie określenia kryteriów naboru do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Krapkowice, do postępowania rekrutacyjnego dla kandydatów zamieszkałych poza obwodami tych szkół, przyznania każdemu kryterium określonej liczby punktów oraz określenia dokumentów potwierdzających spełnianie kryteriów.

 

ZAPISY DO KLAS SPORTOWYCH

 

Zgłoszenia dzieci do klas sportowych można składać w Publicznej Sportowej Szkole Podstawowej Nr 5 w Krapkowicach w terminie od 1 kwietnia do 16 kwietnia 2020 r. Szczegóły zapisów znajdują się na stronie internetowej szkoły.

 

 

Wydział Oświaty i Kultury
w Urzędzie Miasta i Gminy
w Krapkowicach


Wypełnione dokumenty należy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

W razie pytań proszę dzwonić pod nr 661 917 393.

 

Załączniki:

- Uchwała nr IV/49/2019 Rady Miejskiej w Krapkowicach z dnia 21 lutego 2019 w sprawie ustalenia planu sieci publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Krapkowice oraz określenia granic obwodów publicznych szkół podstawowych od dnia 1 września 2019 roku

- Uchwała nr XXVI/320/2017 Rady Miejskiej w Krapkowicach z dnia 28 lutego 2017 w sprawie określenia kryteriów naboru do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Krapkowice, do postępowania rekrutacyjnego dla kandydatów zamieszkałych poza obwodami tych szkół, przyznania każdemu kryterium określonej liczby punktów oraz określenia dokumentów potwierdzających spełnianie kryteriów

ZGŁOSZENIE dziecka do szkoły podstawowej na rok szkolny 2020/2021

Wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły spoza obwodu na rok szkolny 2020/2021

 

 

Poprawiono: czwartek, 26, marzec 2020 18:43
 

Informator szkolny

Zespół Szkolno-Przedszkolny
Nr 4 w Krapkowicach
47-303 Krapkowice,
ul. Żeromskiego 34
tel./faks: 77 466 14 33

tel.kom. 661 917 393


e-mail: zsp4@krapkowice.pl

Sekretariat placówki:

Poniedziałek: 7.00 - 16.00

Wtorek - czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek:. 7:00 - 14:00

Praca biblioteki szkolnej:
poniedziałek - piątek
godz. 10:00 – 13:00

Świetlica szkolna:
poniedziałek - piątek
godz. 7:30 - 9:40 oraz
godz. 12:30 - 15:30

Pedagog szkolny:

Środa 9:50 - 12:30
Czwartek 8:55 – 10:35

Piątek 8:55 – 11:30

Dyżur pielęgniarki szkolnej:
Wtorek 8:00 – 12:00

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Realizujemy programy

 

 

 

wospur

  

  

 

 

 

 

 

 

 

  

Polecamy

 Uczymy Ratować pobierz aplikację:

 

 

 

 

 

 

  

 

 


 

stat4u

Multimedia - Youtube

Przejdź na nasz kanał YouTube