Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Krapkowicach

 • Poznajemy świat

  Na lekcjach geografii i przyrody poznajemy ciekawe miejsca na świecie

 • Praktyczna nauka z mikroskopem

  Poznawanie tkanek, odczynników, daje nam mikroświat w zasięgu ręki

 • Skały, prehistoria, jesteśmy ciekawi świata

  Nauka poprzez dotyk, badania, daje nam odczucia które mobilizują do zdobywania wiedzy

 • Skąd się bierze wiatr?

  Przyrządy pomocnicze zawsze są dostępne dla uczniów w czasie lekcji

 • Tablice elektroniczne - to nasza codzienność

  Wychodząc na przeciw postępowi techniki na lekcjach nie brakuje multimediów

 • Laptop, tablet, wifi?

  Nauka w praktyce, nowe technologie, na to stawiamy w codziennym rozwoju uczniów

 • Języki to okno na świat

  Nauka języków angielskiego i niemieckiego to nasze priorytety

 • Sport to zdrowie

  Na przerwach uczniowie mają do dyspozycji stoły do ping-ponga na korytarzach szkoły

 • Czytać każdy może

  Szkolna biblioteka to kilkaset pozycji książkowych do dyspozycji uczniów

 • Szkoła "Czwórka" - ponoć najlepsza jest :)

  Takie są opinie uczniów i rodziców - absolwentów naszej szkoły

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020


W piątek 26 czerwca 2020 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 4 w Krapkowicach zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Tradycyjnie o godz. 9.00 w progi naszej szkoły zawitali uczniowie, by odebrać swoje świadectwa promujące do kolejnej klasy. Tym razem w zupełnie innej formule, w małych grupach z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa. Jako pierwsi swoje świadectwa odebrali najmłodsi uczniowie klas I-III, a następnie uczniowie klas IV-VII. Na końcu świadectwa ukończenia szkoły odebrało 15 uczniów klasy ósmej, którzy tym razem pisali swój egzamin dopiero w czerwcu i nie znają jeszcze wyników swojej pracy. W nietypowych okolicznościach samorząd uczniowski ze swoim opiekunem zorganizował przekazanie sztandaru szkoły.
Ostatnie miesiące zdanej nauki były dla większości uczniów czasem wytężonej nauki pod kierunkiem nauczycieli. Był to dla nich egzamin z samodzielności i systematyczności. Efektem tej pracy było otrzymanie świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowej przez prawie stu uczniów. Dodatkowo dyrekcja szkoły wręczyła w imieniu Burmistrza Krapkowic dyplomy i bony najlepszym uczniom, którzy uzyskali tytuł laureata, finalisty, zajęli czołowe miejsca w etapach gminnych konkursów przedmiotowych oraz osiągnęli średnie powyżej 5,21. Prawie wszyscy uczniowie przyszli spotkać się ze swoim wychowawcą i kolegami z klasy. Nauczyciele podziękowali za wspólny rok nauki, przypomnieli o zasadach bezpieczeństwa oraz życzyli wypoczynku podczas wakacji oraz wyrazili nadzieję spotkania w szkole we wrześniu po zasłużonym wypoczynku.

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Poprawiono: niedziela, 23, czerwiec 2019 19:50
 

Informator szkolny

Zespół Szkolno-Przedszkolny
Nr 4 w Krapkowicach
47-303 Krapkowice,
ul. Żeromskiego 34
tel./faks: 77 466 14 33

tel.kom. 661 917 393


e-mail: zsp4@krapkowice.pl

Sekretariat placówki:

Poniedziałek: 7.00 - 16.00

Wtorek - czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek:. 7:00 - 14:00

Praca biblioteki szkolnej:
poniedziałek - piątek
godz. 10:00 – 13:00

Świetlica szkolna:
poniedziałek - piątek
godz. 7:30 - 9:40 oraz
godz. 12:30 - 15:30

Pedagog szkolny:

Środa 9:50 - 12:30
Czwartek 8:55 – 10:35

Piątek 8:55 – 11:30

Dyżur pielęgniarki szkolnej:
Wtorek 8:00 – 12:00

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Realizujemy programy

 

 

 

wospur

  

  

 

 

 

 

 

 

 

  

Polecamy

 Uczymy Ratować pobierz aplikację:

 

 

 

 

 

 

  

 

 


 

stat4u

Multimedia - Youtube

Przejdź na nasz kanał YouTube