Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Krapkowicach

  • Poznajemy świat

    Na lekcjach geografii i przyrody poznajemy ciekawe miejsca na świecie

  • Praktyczna nauka z mikroskopem

    Poznawanie tkanek, odczynników, daje nam mikroświat w zasięgu ręki

  • Skały, prehistoria, jesteśmy ciekawi świata

    Nauka poprzez dotyk, badania, daje nam odczucia które mobilizują do zdobywania wiedzy

  • Skąd się bierze wiatr?

    Przyrządy pomocnicze zawsze są dostępne dla uczniów w czasie lekcji

  • Tablice elektroniczne - to nasza codzienność

    Wychodząc na przeciw postępowi techniki na lekcjach nie brakuje multimediów

  • Laptop, tablet, wifi?

    Nauka w praktyce, nowe technologie, na to stawiamy w codziennym rozwoju uczniów

  • Języki to okno na świat

    Nauka języków angielskiego i niemieckiego to nasze priorytety

  • Sport to zdrowie

    Na przerwach uczniowie mają do dyspozycji stoły do ping-ponga na korytarzach szkoły

  • Czytać każdy może

    Szkolna biblioteka to kilkaset pozycji książkowych do dyspozycji uczniów

  • Szkoła "Czwórka" - ponoć najlepsza jest :)

    Takie są opinie uczniów i rodziców - absolwentów naszej szkoły

Nauczyciele

Grono pedagogiczne w roku szkolnym 2018/2019

1. Janocha Sylwia - wicedyrektor, nauczyciel matematyki
2. Marczewska-Postół Joanna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i matematyki
3. Czułkowska Marta - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
4. Pawlisz Danuta - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i informatyki
5. Beer Karolina - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i techniki, prowadzi doradztwo zawodowe
6. Kowol Lidia - logopeda, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i plastyki,
7. Zielińska Anna - nauczyciel języka niemieckiego, języka mniejszości - niemieckiego
8. Makselon Jagoda - nauczyciel języka angielskiego
9. Kowalska-Cieślak Dominika - nauczyciel wychowania fizycznego i przyrody
10. Tokarska Bożena - nauczyciel języka angielskiego i plastyki
11. Ksiądz Adrianna - pedagog specjalny, nauczyciel języka angielskiego
12. Drescher Joanna - nauczyciel matematyki
13. Szpitalak Marzena - nauczyciel języka polskiego
14. Bekiesz Sonia - nauczyciel przyrody, biologii, geografii i techniki
15. Skuza Sabina - nauczyciel historii, historii i społeczeństwa oraz języka mniejszości - niemieckiego
16. Adamaszek Anna - nauczyciel języka polskiego
17. Majak - Chmiel Magdalena - nauczyciel języka polskiego
18. ks. Malik Łukasz - nauczyciel języka włoskiego
19. Wawrzynek - Łuska Magdalena - nauczyciel muzyki
20. Tylek Bogusław - nauczyciel wychowania fizycznego
21. Wicher Łukasz - nauczyciel wychowania fizycznego
22. s. Ślewińska Renata (s.Virginia) - nauczyciel religii
23. ks. Deszczka Krzysztof - nauczyciel religii
24. Witaszek Anna - pedagog, nauczyciel języka polskiego dla obcokrajowców
25. Wojciechowski Igor - nauczyciel bibliotekarz
26. Broniszewska Ewa - nauczyciel chemii
27. Zwiech Marta - nauczyciel języka mniejszości - niemieckiego oraz historii i kultury mniejszości 
28. Adamaszek Krzysztof - Nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie
29. Szczepanik Elżbieta - nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
30. Steglińska Małgorzata - nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
31. Marska - Gołyś Magdalena - wychowawca w świetlicy szkolnej, logopeda
32. Kruk Anna - nauczyciel języka polskiego, języka włoskiego oraz historii

 

Grono pedagogiczne w roku szkolnym 2016 / 2017

  • Dyrektor: Krystyna Chudala
  • Nauczyciele szkoły:
  • Lidia Kowol – edukacja wczesnoszkolna, plastyka,
  • Sonia Bekiesz – przyroda, technika,
  • Małgorzata Burkat – edukacja wczesnoszkolna, muzyka ,
  • Marta Czułkowska – edukacja wczesnoszkolna, gimnastyka korekcyjna, j. angielski,
  • ks. Krzysztof Deszczka –religia,
  • Sylwia Janocha – matematyka,
  • Dominika Kowalska-Cieślak – wychowanie fizyczne, świetlica,
  • Anna Kruk – j. polski, historia,
  • Adriana Ksiądz – edukacja wczesnoszkolna, j. angielski,
  • Joanna Marczewska-Postół – edukacja wczesnoszkolna, matematyka,
  • Joanna Niewiadomska – matematyka, świetlica,
  • Danuta Pawlisz – edukacja wczesnoszkolna, zaj.komputerowe,
  • Sabina Skuza – j. niemiecki,
  • Małgorzata Steglińska – wychowanie do życia w rodzinie,
  • Marzena Szpitalak – j. polski, świetlica,
  • s.Renata Ślewińska (s.Virginia) – religia,
  • Bożena Tokarska – j. angielski, plastyka,
  • Bogusław Tylek – wychowanie fizyczne,
  • Łukasz Wicher – wychowanie fizyczne,
  • Anna Witaszek – świetlica,
  • Igor Wojciechowski – biblioteka,
  • Anna Zielińska – j. niemiecki.

 

ROK SZKOLNY 2015 / 2016

Dyrektor: Krystyna Chudala, wicedyrektor: Sylwia Janocha
Nauczyciele: Bekiesz Sonia, Burkat Małgorzata, Czułkowska Marta, ks. Deszczka Krzysztof, Kowol Lidia, Kruk Anna, Kowalska-Cieślak Dominika, Ksiądz Adriana, Marczewska-Postół Joanna, Majak Anna, Niewiadomska Joanna, Nurek Monika, Pawlisz Danuta, s. Ślewińska Renata, Skuza Sabina, Steglińska Małgorzata, Szpitalak Marzena, Tokarska Bożena, Tomala Joanna, Tylek Bogusław, Wicher Łukasz, Witaszek Anna, Wojciechowski Igor, s. Zielińska Zofia, Zielińska Anna.

 

ROK SZKOLNY 2014 / 2015

Dyrektor: Krystyna Chudala, wicedyrektor: Sylwia Janocha
Nauczyciele: Bekiesz Sonia, Burkat Małgorzata, Czapla Marta, Kowalska Dominika, Kowol Lidia, Kruk Anna, Majak Anna, Marczewska-Postół Joanna, Pawlisz Danuta, ks. Piontek Piotr, Skuza Sabina, Szczerska Barbara, Szpitalak Marzena, s. Ślewińska Renata, Tokarska Bożena, Tylek Bogusław, Wicher Łukasz, Witaszek Anna, Wojciechowski Igor, Zielińska Anna.

 

ROK SZKOLNY 2013 / 2014

Dyrektor: Krystyna Chudala
Nauczyciele: Bekiesz Sonia, Burkat Małgorzata, Czapla Marta, Fiedler Anna, Janocha Sylwia, Kowol Lidia, Kruk Anna, Marczewska-Postół Joanna, Pawlisz Danuta, s. Ślewińska Renata, Skuza Sabina, Szpitalak Marzena, Tokarska Bożena, Tylek Bogusław, Witaszek Anna, Wojciechowski Igor.

 

ROK SZKOLNY 2012 / 2013

Dyrektor: Krystyna Chudala
Nauczyciele: Bekiesz Sonia, Burkat Małgorzata, Fiedler Anna, Gielnik Józef, Jankowiak Anna, Janocha Sylwia, Kowol Lidia, Kruk Anna, Łopuszyńska Barbara, Marczewska-Postół Joanna, Pawlisz Danuta, Prażnowska Joanna, Skuza Sabina, Szpitalak Marzena, s. Ślewińska Renata, Tokarska Bożena, Tylek Bogusław, Witaszek Anna, Wojciechowski Igor.

 

ROK SZKOLNY 2011 / 2012

Dyrektor: Bogusław Tylek

Nauczyciele: Bekiesz Sonia, Burkat Małgorzata, Chudala Krystyna, Gielnik Józef, Jankowiak Anna, Janocha Sylwia, Jeż Krzysztof, Kowol Lidia, Kruk Anna, Łopuszyńska Barbara, Marczewska-Postół Joanna, Pawlisz Danuta, Seńkowski Paweł, s. Ślewińska Renata, Skuza Sabina, Szpitalak Marzena, Tokarska Bożena, Witaszek Anna, Wojciechowski Igor.

 

ROK SZKOLNY 2010 / 2011

Dyrektor: Bogusław Tylek
Nauczyciele: Adamaszek Anna, Bekiesz Sonia, Burkat Małgorzata, Chudala Krystyna, Gielnik Józef, Jankowiak Anna, Janocha Sylwia, Jeż Krzysztof, Kowol Lidia, Kruk Anna, Łopuszyńska Barbara, Marczewska-Postół Joanna, ks. Mądry Jerzy, Pawlisz Danuta, Radwańska Krawczyk Sabina, Seńkowski Paweł, Skuza Sabina, Soczawa Beata, Szpitalak Marzena, s. Ślewińska Renata, Tokarska Bożena, Witaszek Anna, Wojciechowski Igor, ks. Zura Józef.

 

ROK SZKOLNY 2009 / 2010

Dyrektor: Bogusław Tylek
Nauczyciele: Adamaszek Anna, Burkat Małgorzata, Chudala Krystyna, Gielnik Józef, Jankowiak Anna, Janocha Sylwia, Jeż Krzysztof, Kowol Lidia, Kruk Anna, Łopuszyńska Barbara, Marczewska-Postół Joanna, ks. Mądry Jerzy, Pawlisz Danuta, s. Ratuszny Anna, Skuza Sabina, Szpitalak Marzena, Święcicka Anna, Tokarska Bożena, Witaszek Anna, Wojciechowski Igor, Wyszkowska Sonia, ks. Zura Józef, Zofia Żołędziewska.

 

ROK SZKOLNY 2008 / 2009

Dyrektor: Bogusław Tylek

Nauczyciele: Adamaszek Anna, Burkat Małgorzata, Chudala Krystyna, Gielnik Józef, Jakubik Jadwiga, Jankowiak Anna, Janocha Sylwia, Jeż Krzysztof, Kowol Lidia, Kruk Anna, Łopuszyńska Barbara, Makowiec Piotr, Marczewska-Postół Joanna, ks. Mądry Jerzy, Nowak Dorota, Pawlisz Danuta, s. Ratuszny Anna, Radwańska-Krawczyk Sabina, Skuza Sabina, Sławik Ewa, Szpitalak Marzena, Święcicka Anna, Tokarska Bożena, Witaszek Anna, Wojciechowski Igor, Wyszkowska Sonia, Znamiec Mariusz, ks. Zura Józef.

 

ROK SZKOLNY 2007 / 2008

Dyrektor: Bogusław Tylek
Nauczyciele: Adamaszek Anna, Burkat Małgorzata, Chudala Krystyna, Gielnik Józef, Janocha Sylwia, ks. Kałuża Andrzej, Kowol Lidia, Kruk Anna, Łopuszyńska Barbara, Makowiec Piotr, Marczewska-Postół Joanna, Nowak Dorota, Pawlisz Danuta, Radwańska-Krawczyk Sabina, s.Ratuszny Anna, Skuza Sabina, Szpitalak Marzena, Tokarska Bożena, Witaszek Anna, Wojciechowski Igor, Wyszkowska Sonia, ks. Zura Józef.

 

ROK SZKOLNY 2006 / 2007

Dyrektor szkoły: Bogusław Tylek
Nauczyciele: Adamaszek Anna, Burkat Małgorzata, Chudala Krystyna, Janocha Sylwia, Kowol Lidia, Makowiec Piotr, Marczewska-Postół Joanna, Nowak Dorota, Pawlisz Danuta, Radwańska-Krawczyk Sabina, s.Ratuszny Anna, Skuza Sabina, Szpitalak Marzena, Tokarska Bożena, Waniowska Bożena, Witaszek Anna, Wojciechowski Igor, Wyszkowska Sonia, ks. Zura Józef.

ROK SZKOLNY 2005 / 2006

Dyrektor szkoły: Bogusław Tylek
Nauczyciele: Adamaszek Anna, Burkat Małgorzata, Chudala Krystyna, Fijałkowska Irena, Grabelus Krystyna, Sylwia Janocha, ks. Kamieniak Piotr, s. Kiczyńska Anna, Księżarczyk Ewa, Makowiec Piotr, Marczewska-Postół Joanna, Nowak Dorota, Pawlisz Danuta, Pogorzelska Alina, Radwańska-Krawczyk Sabina, Świętalska Beata, Skuza Sabina, Słowikowska Anna, Tokarska Bożena, Witaszek Anna, Wojciechowski Igor.

 

ROK SZKOLNY 2004/2005

Dyrektor szkoły: Tylek Bogusław
Nauczyciele: Marczewska-Postół Joanna, Świętalska Beata, Burkat Małgorzata, Andrejszyn Sylwia, Chudala Krystyna, Księżarczyk Ewa, Pawlisz Danuta, Radwańska-Krawczyk Sabina, Kruk Anna, Adamaszek Anna, Tokarska Bożena, Mierzwa Izabela, Skuza Sabina, Fijałkowska Irena, Nowak Dorota, Witaszek Anna, ks. Kałuża Andrzej, ks. Kamieniak Piotr, s. Kiczyńska Anna, Strzecha Irena, Sikorska Sabina, Wojciechowski Igor - wych. świetlicy, Makowiec Piotr
Administracja i obsługa: Chełminiak Małgorzata, Adamarek Tadeusz, Wojsiat Waldemar, Szczoczarz Anna, Gamon Krystyna, Gdak Danuta, Worobiec Urszula, Pałubska Janina, Cebula Krzysztof, Kleman Joachim, Dtrescher Renata, Kula Michał, Pańczuk Kazimier


ROK SZKOLNY 2002/2003

Dyrektor szkoły: Tylek Bogusław
Nauczyciele: Andrejszyn Sylwia, , Burkat Małgorzata, Chudala Krystyna, Księżarczyk Ewa, Szczerba Elżbieta, Pawlisz Danuta, Radwańska-Krawczyk Sabina, Kruk Anna, Janocha Sylwia, Adamaszek Anna, Tokarska Bożena, Fijałkowska Irena, Nowak Dorota, Witaszek Anna, Znamiec Mariusz, ks. Kałuża Andrzej, ks. Kamieniak Piotr , s. Kiczyńska Anna, Wronka Maria, Kajzer Artur, Wojciechowski Igor - wych. świetlicy, Gramala Bogusława, Świstuń Bożena
Administracja i obsługa: Chełminiak Małgorzata, Leśniak Barbara, Adamarek Tadeusz, Wojsiat Waldemar, Szczoczarz Anna, Gamon Krystyna, Gdak Danuta, Worobiec Urszula, Pałubska Janina, Cebula Krzysztof, Kleman Joachim
 

 

ROK SZKOLNY 2001/2002

Dyrektor szkoły: Tylek Bogusław
Nauczyciele: Chudala Krystyna, Księżarczyk Ewa, Marczewska Joanna, Pawlisz Danuta, Burkat Małgorzata, , Andrejszyn Sylwia, Radwańska-Krawczyk Sabina, Kruk Anna, Janocha Sylwia, Adamaszek Anna, Tokarska Bożena, Fijałkowska Irena, Nowak Dorota, Witaszek Anna, Skuza Sabina, ks. Kałuża Andrzej, ks. Kamieniak Piotr , s. Kiczyńska Anna, Wronka Maria, Giecewicz Teresa, Wojciechowski Igor - wych. świetlicy, Nowicka Joanna, Świstuń Bożena
Administracja i obsługa: Chełminiak Małgorzata, Leśniak Barbara, Adamarek Tadeusz, Wojsiat Waldemar, Szczoczarz Anna, Gamon Krystyna, Gdak Danuta, Wrzosok Beata, Worobiec Urszula, Pałubska Janina, Mielnicki Ryszard, Cebula Krzysztof, Kleman Joachim


ROK SZKOLNY 2000/2001

Dyrektor szkoły: Tylek Bogusław
Nauczyciele: Adamaszek Anna, Andrejszyn Sylwia, Bińczycka Zofia, Burkat Małgorzata, Chudala Krystyna, Fijałkowska Irena, Giecewicz Teresa, Janocha Sylwia, s. Kiczyńska Anna, Kleman Klaudia, Kruk Anna, Księżarczyk Ewa, Marczewska Joanna, Pawlisz Danuta, Radwańska-Krawczyk Sabina, Sawoniewicz Witold, Skuza Sabina, Sobstel Zdzisława, Ślęzak Bożena, Tokarska Bożena, Witaszek Anna, Wojciechowski Igor, Wojtas Andrzej, Wronka Maria.
 

 

ROK SZKOLNY 1999/2000

Dyrektor szkoły: Tylek Bogusław, z-ca dyrektora: Chudala Krystyna
Nauczyciele: Adamaszek Anna, Andrejszyn Sylwia, Bińczycka Zofia, Burkat Małgorzata, Cegłowska Mariola, Fijałkowska Irena, Giecewicz Teresa, Janocha Sylwia, s. Kiczyńska Anna, Kleman Klaudia, Kordek Emilia, ks. Kałuża Andrzej, Kruk Anna, Księżarczyk Ewa, Marczewska Joanna, Nowak Dorota, Pawlisz Danuta, Radwańska-Krawczyk Sabina, Skuza Sabina, Szczepanek Susanne, Ślęzak Bożena, Tokarska Bożena, Tupko Sylwia, Witaszek Anna, Wojciechowski Igor, Wojciechowska Janina, Wronka Maria. 


ROK SZKOLNY 1998/1999

Dyrektor szkoły: Tylek Bogusław, z-ca dyrektora: Chudala Krystyna
Nauczyciele: Adamaszek Anna, Andrejszyn Sylwia, Bińczycka Zofia, Browarski Artur, Buczek Jolanta, Burkat Małgorzata, Cegłowska Mariola, Fijałkowska Irena, Giecewicz Teresa, Janocha Sylwia, Jochymek Jolanta, Kleman Klaudia, Kluge Aleksandra, ks. Kokott Norbert, ks. Kałuża Andrzej, Kruk Anna, Księżarczyk Ewa, Marczewska Joanna, Nowak Dorota, Pawlisz Danuta, Przybyła Julianna, Radwańska-Krawczyk Sabina, Skuza Sabina, Ślęzak Bożena, Świstuń Bożena, Tokarska Bożena, Tupko Sylwia, Witaszek Anna, Wojciechowska Janina, Wronka Maria.
 

 

ROK SZKOLNY 1997/1998

Dyrektor szkoły: Tylek Bogusław, z-ca dyrektora: Chudala Krystyna
Nauczyciele: Adamaszek Anna, Andrejszyn Sylwia, Bińczycka Zofia, Buczek Jolanta, Burkat Małgorzata, Cegłowska Mariola, Donath-Kasiura Zuzanna, Fijałkowska Irena, Giecewicz Teresa, Janocha Sylwia, Jarczak Leonarda, Kruk Anna, Księżarczyk Ewa, Ludwicka Zofia, Marczewska Joanna, Nowak Dorota, Nowicka Joanna, Opalach Bożena, Pawlisz Danuta, Przybyła Julianna, Radwańska-Krawczyk Sabina, Skuza Sabina, Ślęzak Bożena, Tupko Sylwia, Wojciechowska Janina, Wronka Maria.


ROK SZKOLNY 1996/1997

Dyrektor szkoły: Tylek Bogusław, z-ca dyrektora: Chudala Krystyna
Nauczyciele: Andrejszyn Sylwia, Bińczycka Zofia, Buczek Jolanta, Burkat Małgorzata, Donath-Kasiura Zuzanna, Fijałkowska Irena, Janocha Sylwia, Jarczak Leonarda, Jaśkiewicz Joanna, Kasner Alina, ks. Kokott Norbert, Księżarczyk Ewa, Ludwicka Zofia, Marczewska Joanna, Meisner Ireneusz, Opalach Bożena, Radwańska-Krawczyk Sabina, Skuza Sabina, s. Stencel Alicja, Świstuń Bożena, Tupko Sylwia, Tylek Bogusław, Witaszek Anna, Wojciechowska Janina, Wronka Maria, Ziemniak Lidia.


ROK SZKOLNY 1995/1996

Dyrektor szkoły: Tylek Bogusław, z-ca dyrektora: Jolanta Myśluk
Nauczyciele: Andrejszyn Sylwia, Bińczycka Zofia, Burkat Małgorzata, Donath-Kasiura Zuzanna, Fijałkowska Irena, Giecewicz Teresa, Jarczak Leonarda, Jaśkiewicz Joanna, Kasner Alina, ks. Kokott Norbert, Księżarczyk Ewa, Ludwicka Zofia, Marczewska Joanna, Meisner Ireneusz, Myśluk Jolanta, Opalach Bożena, Przybyła Julianna, Radwańska-Krawczyk Sabina, Skuza Sabina, s. Stencel Alicja, Szywalska Barbara, Tupko Sylwia, Tylek Bogusław, Witaszek Anna, Wojciechowska Janina, Wronka Maria, Ziemniak Lidia.


ROK SZKOLNY 1994/1995

Dyrektor szkoły: Tylek Bogusław, z-ca dyrektora: Chudala Krystyna
Nauczyciele: Andrejszyn Sylwia, Bińczycka Zofia, Burkat Małgorzata, Chudala Krystyna, Donath-Kasiura Zuzanna, Fijałkowska Irena, Giecewicz Teresa, Jarczak Leonarda, Jaśkiewicz Joanna, Kasner Alina, Klimkowicz Elżbieta, Księżarczyk Ewa, Kulig Beata, Ludwicka Zofia, Marczewska Joanna, Meisner Ireneusz, Myśluk Jolanta, Opalach Bożena, Przybyła Julianna, Radwańska-Krawczyk Sabina, Rudner Beata, Skuza Sabina, Szywalska Barbara, Tylek Bogusław, Witaszek Anna, Wojciechowska Janina, Wronka Maria.


ROK SZKOLNY 1993/1994

Dyrektor szkoły: Barbara Mrozek
Nauczyciele: Andrejszyn Sylwia, Bińczycka Zofia, Burkat Małgorzata, Chudala Krystyna, Fijałkowska Irena, Giecewicz Teresa, Jarczak Leonarda, Jaśkiewicz Joanna, Klimkowicz Elżbieta, Księżarczyk Ewa, Kulig Beata, Ludwicka Zofia, Marczewska Joanna, Meisner Ireneusz, Myśluk Jolanta, Przybyła Julianna, Radwańska-Krawczyk Sabina, Ralli Róża, Rudner Beata, Skuza Sabina, Szywalska Barbara, Tylek Bogusław, Witaszek Anna, Wronka Maria.


ROK SZKOLNY 1992/1993

Dyrektor szkoły: Barbara Mrozek
Nauczyciele: Andrejszyn Sylwia, Bimer Marianna, Bińczycka Zofia, Burkat Małgorzata, Cegłowska Mariola, Chudala Krystyna, Fijałkowska Irena, Giecewicz Teresa, Jarczak Leonarda, Jaśkiewicz Joanna, Klimkowicz Elżbieta, Księżarczyk Ewa, Kulig Beata, Ludwicka Zofia, Marczewska Joanna, Meisner Ireneusz, Myśluk Jolanta, Opalach Bożena, Przybyła Julianna, Radwańska-Krawczyk Sabina, Rudner Beata, Skuza Sabina, Szywalska Barbara, Tylek Bogusław, Witaszek Anna, Wojciechowska Janina, Wronka Maria.

 

ROK SZKOLNY 1991/1992

Dyrektor szkoły: Barbara Mrozek
Nauczyciele: Andrejszyn Sylwia, Bimer Marianna, Bińczycka Zofia, Bujan Maria, Burkat Małgorzata, Cegłowska Mariola, Chudala Krystyna, Fijałkowska Irena, Giecewicz Teresa, Jarczak Leonarda, Jaroszyńska Joanna, ks. Mrocheń Józef, Księżarczyk Ewa, Ludwicka Zofia, Marczewska Joanna, Meisner Ireneusz, Muszyński Sergiusz, Myśluk Jolanta, Opalach Bożena, Przybyła Julianna, Radwańska-Krawczyk Sabina, Rudner Beata, Skuza Sabina, Steinhopf Henryk, Szywalska Barbara, Tylek Bogusław, Witaszek Anna, Wojciechowska Janina, Wronka Maria.


ROK SZKOLNY 1990/1991

Dyrektor szkoły: Fijałkowska Irena
Nauczyciele: Andrejszyn Sylwia, Bień Józefa, Bimer Marianna, Bińczycka Zofia, s. Borzęcka Zyta Jadwiga, Bujan Maria, Burkat Małgorzata, Cegłowska Mariola, Chudala Krystyna, s.Dolna Sylwia Janina, Giecewicz Teresa, Jarczak Leonarda, ks. Jaskóła Waldemar, ks. Kłaczka Klaudiusz, Koteluk Helena, Księżarczyk Ewa, Ludwicka Zofia, Marczewska Joanna, Mrozek Barbara, Muszyński Sergiusz, Myśluk Jolanta, Opalach Bożena, Przybyła Julianna, Radwańska-Krawczyk Sabina, Rudner Beata, Skuza Sabina, Steinhopf Henryk, Szywalska Barbara, Turek Krystyna, Tylek Bogusław, Witaszek Anna, Wojciechowska Janina, Wronka Maria.


ROK SZKOLNY 1989/1990

Dyrektor szkoły: Julianna Przybyła
Nauczyciele: Andrejszyn Sylwia, Bień Józefa, Bińczycka Zofia, Browarski Artur, Bujan Maria, Burkat Małgorzata, Chudala Krystyna, Figiela Jolanta, Fijałkowska Irena, Giecewicz Teresa, Jarczak Leonarda, Koteluk Helena, Księżarczyk Ewa, Ludwicka Zofia, Marczewska Joanna, Mrozek Barbara, Radwańska-Krawczyk Sabina, Roskosz Beata, Rudner (Zbiczak) Beata, Skuza Sabina, Stępień Janina, Szywalska Barbara, Turek Krystyna, Tylek Bogusław, Witaszek Anna, Wojciechowska Janina, Wronka Maria.


ROK SZKOLNY 1988/1989

Dyrektor szkoły: Julianna Przybyła
Nauczyciele: Bień Józefa, Bińczycka Zofia, Bujan Maria, Burkat Małgorzata, Chudala Krystyna, Fazan Jan, Figiela Jolanta, Fijałkowska Irena, Giecewicz Teresa, Jarczak Leonarda, Koteluk Helena, Księżarczyk Ewa, Ludwicka Zofia, Marczewska Joanna, Mrozek Barbara, Mściwujewska Iwona, Radwańska-Krawczyk Sabina, Roskosz (Kania) Beata, Szywalska Barbara, Turek Krystyna, Tylek Bogusław, Witaszek Anna, Zbiczak Beata, Zimny Janusz.


ROK SZKOLNY 1987/1988

Dyrektor szkoły: Julianna Przybyła
Nauczyciele: Bień Józefa, Bińczycka Zofia, Bujan Maria, Burkat Małgorzata, Chudala Krystyna, Fazan Jan, Figiela Jolanta, Giecewicz Teresa, Honczek Maria, Ludwicka Zofia, Jarczak Leonarda, Kania Gabriela, Koteluk Helena, Księżarczyk Ewa, Kwaśniak Grażyna, Mrozek Barbara, Mściwujewska Iwona, Radwańska-Krawczyk Sabina, Szywalska Barbara, Tylek Bogusław, Witaszek Anna, Wojciechowska Janina, Ziemlewska Iwona, Zimny Janusz.


ROK SZKOLNY 1986/1987

Dyrektor szkoły: Julianna Przybyła
Nauczyciele: Bień Józefa, Bińczycka Zofia, Bujan Elżbieta, Bujan Maria, Burkat Małgorzata, Chudala Krystyna, Fazan Jan, Figiela Jolanta, Fijałkowska Irena, Giecewicz Teresa, Górski Andrzej, Hońka Marietta, Ludwicka Zofia, Łuczak Jerzy, Jarczak Leonarda, Kania Gabriela, Koteluk Helena, Księżarczyk Ewa, Małek Ewa, Mrozek Barbara, Mściwujewska Iwona, Szywalska Barbara, Turek Krystyna, Wojciechowska Janina, Ziemlewska Iwona.


ROK SZKOLNY 1985/1986

Dyrektor szkoły: Julianna Przybyła
Nauczyciele: Bień Józefa, Bińczycka Zofia, Bujan Elżbieta, Bujan Maria, Burkat Małgorzata, Chudala Krystyna, Fazan Jan, Figiela Jolanta, Fijałkowska Irena, Giecewicz Teresa, Górski Andrzej, Kania Gabriela, Hońka Marietta, Księżarczyk Ewa, Ludwicka Zofia, Kołaczyńska (Łutczyk) Jolanta, Łuczak Jerzy, Jarczak Leonarda, Kępa Małgorzata, Koteluk Helena, Mrozek Barbara, Mściwujewska Iwona, Radwańska-Krawczyk Sabina, Szywalska Barbara, Turek Krystyna, Wojciechowska Janina, Ziemlewska Iwona.


ROK SZKOLNY 1984/1985

Dyrektor szkoły: Julianna Przybyła
Nauczyciele: Bień Józefa, Bińczycka Zofia, Bujan Maria, Burkat Małgorzata, Chudala Krystyna, Giecewicz Teresa, Górski Andrzej, Guziak Andrzej, Hońka Marietta, Łutczyk Jolanta, Łuczak Jerzy, Jarczak Leonarda, Kępa Małgorzata, Koteluk Helena, Mrozek Barbara, Mściwujewska Iwona, Szywalska Barbara, Turek Krystyna, Wojciechowska Janina, Ziemlewska Iwona.


ROK SZKOLNY 1983/1984

Dyrektor szkoły: Julianna Przybyła
Nauczyciele: Bień Józefa, Bińczycka Zofia, Bujan Maria, Burkat Małgorzata, Chudala Krystyna, Giecewicz Teresa, Górski Andrzej, Guziak Andrzej, Hońka Marietta, Łutczyk Jolanta, Łuczak Jerzy, Jarczak Leonarda, Kępa Małgorzata, Koteluk Helena, Księżarczyk Ewa, Mrozek Barbara, Mściwujewska Iwona, Radwańska-Krawczyk Sabina, Szywalska Barbara, Ziemlewska Iwona.


ROK SZKOLNY 1982/1983

Dyrektor szkoły: Julianna Przybyła
Nauczyciele: Bień Józefa, Bińczycka Zofia, Bujan Maria, Giecewicz Teresa, Kwaśniak Grażyna, Hońka Marietta, Jagodzińska Sabina, Jańczyk Aleksandra, Jarczak Leonarda, Kania Krystyna, Kępa Małgorzata, Koteluk Helena, Małek Ewa, Mrozek Barbara, Mściwujewska Iwona, Nadbrzeżny Jan, Radwańska-Krawczyk Sabina, Szywalska Barbara, Turek Krystyna, Woźniak-Waleska Bogusława.


ROK SZKOLNY 1981/1982

Dyrektor szkoły: Irena Bazgier
Nauczyciele: Bień Józefa, Bińczycka ZofiaBujan Maria, Fazan Jan, Giecewicz Teresa, Gołas (Kwaśniak) Grażyna, Gotola , Hońka Marietta, Jarczak Leonarda, Koteluk Helena, Małek Ewa, Mrozek Barbara, Mściwujewska Iwona, Przybyła Julianna, Szywalska Barbara, Turek Krystyna, Witt Urszula, Wojciechowska Janina, Woźniak-Waleska Bogusława.


ROK SZKOLNY 1980/1981

Dyrektor szkoły: Irena Bazgier, z-ca dyrektora: Julianna Przybyła
Nauczyciele: Bińczycka Zofia, Bul Hildegarda, Bujan Maria, Ciechańska Kazimiera, Gajda Urszula, Gołas Grażyna, Gromala Janina, Hamulska Janina, Hutnicka Irena, Jarczak Leonarda, Koteluk Helena, Kotlewska Maria, Księżarczyk Ewa, Kutyła Józefa, Markiewicz Ilona, Melnarowicz Stanisława, Męczykowska Maria, Michalik Anna, Mrozek Barbara, Mściwujewska Iwona, Pęcherz Irena, Przybyła Julianna, Sarnowska Ewa, Serkis Maria, Surowiec Janina, Szywalska Barbara, Turek Krystyna, Woźniak-Waleska Bogusława, Zacharow Adam.


ROK SZKOLNY 1979/1980

Dyrektor szkoły: Seweryn Hutnicki
Nauczyciele: Bińczycka Zofia, Bul Hildegarda, Bujan Maria, Ciechańska Kazimiera, Fazan Jan, Fijałkowska Grażyna, Gajda Urszula, Gromala Janina, Hamulska Janina, Hutnicka Irena, Jarczak Leonarda, Koteluk Helena, Kotlewska Maria, Książek Ewa, Kutyła Józefa, Markiewicz Ilona, Melnarowicz Stanisława, Męczykowska Maria, Michalik Anna, Niechwiadowicz Włodzimierz, Pęcherz Irena, Sarnowska Ewa, Serkis Maria, Słupska Maria, Surowiec Janina, Swoboda Stefan, Szywalska Barbara, Turek Krystyna, Woźniak-Waleska Bogusława, Wojciechowska Janina, Zacharow Adam.


ROK SZKOLNY 1978/1979

Dyrektor szkoły: Szymon Ziobro
Nauczyciele: Banach Helena, Bińczycka Zofia, Bul Hildegarda, Ciechańska Kazimiera, Gromala Janina, Jarczak Leonarda, Koteluk Helena, Kotlewska Maria, Kutyła Józefa, Markiewicz Ilona, Melnarowicz Stanisława, Męczykowska Maria, Michalik Anna, Nadbrzeżny Roman, Niechwiadowicz Włodzimierz, Pęcherz Irena, Przybyła Julianna, Serkis Maria, Słupska Maria, Swoboda Stefan, Schulz Aleksandra, Turek Krystyna, Wojciechowska Janina, Woźniak Bogusława.


ROK SZKOLNY 1977/1978

Dyrektor szkoły: Szymon Ziobro
Nauczyciele: Banach Helena, Bień Józefa, Bińczycka Zofia, Bujan Maria, Bul Hildegarda, Ciechańska Kazimiera, Gajda Urszula, Giecewicz Teresa, Jarczak Leonarda, Koteluk Helena, Kotlerska Maria, Kutyła Józefa, Markiewicz Ilona, Matejczak Maria, Melnarowicz Stanisława, Męczykowska Maria, Michalik Anna, Mrozek Barbara, Nadbrzeżny Roman, Pęcherz Irena, Przybyła Julianna, Serkis Maria, Setnicka Renata, Słupska Maria, Surowiec Janina, Tafil Danuta, Wojciechowska Janina, Woźniak Ewa.


ROK SZKOLNY 1976/1977

Dyrektor szkoły: Szymon Ziobro
Nauczyciele: Banach Helena, Bień Józefa, Bińczycka Zofia, Bujan Maria, Bul Hildegarda, Ciechańska Kazimiera, Cieślikiewicz Elżbieta, Długosz Janusz, Gajda Urszula, Giecewicz Teresa, Jarczak Leonarda, Koteluk Helena, Kutyła Józefa, Matejczak Maria, Melnarowicz Stanisława, Męczykowska Maria, Mrozek Barbara, Nadbrzeżny Roman, Pęcherz Irena, Przybyła Julianna, Serkis Maria, Setnicka Renata, Surowiec Janina, Tafil Danuta, Wojciechowska Janina.


ROK SZKOLNY 1975/1976

Dyrektor szkoły: Szymon Ziobro
Nauczyciele: Banach Helena, Bień Józefa, Bińczycka Zofia, Brzozowski Daniel, Bujan Maria, Bul Hildegarda, Ciechańska Kazimiera, Cieślikiewicz Elżbieta, Gajda Urszula, Giecewicz Teresa, Jarczak Leonarda, Koteluk Helena, Kutyła Józefa, Łoś Maria, Melnarowicz Stanisława, Męczykowska Maria, Mrozek Barbara, Przybyła Julianna, Serkis Maria, Setnicka Renata, Surowiec Janina, Tafil Danuta, Węgrzyk Eryka, Wojciechowska Janina.


ROK SZKOLNY 1974/1975

Dyrektor szkoły: Eryka Węgrzyk
Nauczyciele: Bień Józefa, Bińczycka Zofia, Brzozowski Daniel, Bujan Maria, Cieślikiewicz Elżbieta, Gajda Urszula, Giecewicz Teresa, Jarczak Leonarda, Kazimierczak Lucyna, Kozłowska Krystyna, Koteluk Helena, Kutyła Józefa, Melnarowicz Stanisława, Męczykowska Maria, Mrozek Barbara,Mzyk Renata, Przybyła Julianna, Serkis Maria, Surowiec Janina, Tafil Danuta, Węgrzyk Eryka, Wojciechowska Janina.


ROK SZKOLNY 1973/1974

Dyrektor szkoły: Eryka Węgrzyk
Nauczyciele: Bień Józefa, Bińczycka Zofia, Brzozowski Daniel, Bujan Maria, Cieślikiewicz Elżbieta, Jarczak Leonarda, Kozłowska Krystyna, Koteluk Helena, Łoś Maria, Kutyła Józefa, Melnarowicz Stanisława, Męczykowska Maria, Orłowicz Lucyna, Przybyła Julianna, Serkis Maria, Surowiec Janina, Tafil Danuta, Wąsik Urszula, Węgrzyk Eryka, Wojciechowska Janina.


ROK SZKOLNY 1972/1973

Dyrektor szkoły: Łoś Mieczysław
Nauczyciele: Bień Józefa, Bińczycka Zofia, Brzozowski Daniel, Bujan Maria, Cieślikiewicz Elżbieta, Giecewicz Teresa, Gruchot Maria, Jarczak Leonarda, Kamińska Zofia, Kozłowska Krystyna, Koteluk Helena, Kutyła Józefa, Łoś Maria, Małek Bronisława, Melnarowicz Stanisława, Męczykowska Maria, Mrozek Barbara, Orłowicz Lucyna, Oryl Danuta, Pawełczyk Alina, Przybyła Julianna, Serkis Maria, Surowiec Janina, Wąsik Urszula, Węgrzyk Eryka, Wojciechowska Janina.


ROK SZKOLNY 1971/1972

Dyrektor szkoły: Łoś Mieczysław
Nauczyciele: Bień Józefa, Bujan Maria, Cieślikiewicz Elżbieta, Draus Genowefa, Gruchot Maria, Jarczak Leonarda, Kabzińska Zofia, Koteluk Helena, Łoś Maria, Małek Bronisława, Melnarowicz Stanisława, Męczykowska Maria, Mrozek Barbara, Orłowicz Lucyna, Oryl Danuta, Przybyła Julianna, Sala Zygfryd, Serkis Maria, Surma Irena, Surowiec Janina, Węgrzyk Eryka, Wojniłowicz Teresa, Wojciechowska Janina.


ROK SZKOLNY 1970/1971

Dyrektor szkoły: Łoś Mieczysław
Nauczyciele: Bień Józefa, Brymora Wiesława, Bujan Maria, Cieślikiewicz Elżbieta, Draus Genowefa, Kamińska Zofia, Koteluk Helena, Kozłowska Krystyna, Kuc Janina, Lewicka Jadwiga, Łoś Maria, Małek Bronisława, Melnarowicz Stanisława, Mrówka Janina, Rączy Maria, Sala Zygfryd, Sarnes Maria, Serkis Maria, Węgrzyk Eryka, Wojciechowska Janina.


ROK SZKOLNY 1969/1970

Dyrektor szkoły: Łoś Mieczysław
Nauczyciele: Bień Józefa, Bujan Maria, Cieślikiewicz Elżbieta, Draus Genowefa, Górecka , Koteluk Helena, Kozłowska Krystyna, Kuc Janina, Łoś Maria, Małek Bronisława, Melnarowicz Stanisława, Mrówka Janina, Przybyła Julianna, Rączy Maria, Sala Zygfryd, Sarnes Maria, Serkis Maria, Węgrzyk Eryka, Wojciechowska Janina.


ROK SZKOLNY 1968/1969

Dyrektor szkoły: Łoś Mieczysław
Nauczyciele: Bień Józefa, Bujan Maria, Cieślikiewicz Elżbieta, Czarnociński Kazimierz, Draus Genowefa, Gruchot Maria, Koteluk Helena, Łoś Maria, Malinowska Irena, Małek Bronisława, Marcinkiewicz Halina, Melnarowicz Stanisława, Mokijewska Ewa, Sala Zygfryd, Sarnes Maria, Sarwa Eleonora, Serkis Maria, Węgrzyk Eryka, Wojciechowska Janina, Załężna Kazimiera.


ROK SZKOLNY 1967/1968

Dyrektor szkoły: Łoś Mieczysław
Nauczyciele: Bień Józefa, Bujan Maria, Draus Genowefa, Gruchot Maria, Hutnicki Seweryn, Kozłowska Krystyna, Małek Bronisława, Marcinkiewicz Halina, Melnarowicz Stanisława, Łoś Maria, Orłowicz Lucyna, Sala Zygfryd, Serkis Maria, Urlik Krystyna, Węgrzyk Eryka, Wojciechowska Janina, Załężna Kazimiera.


ROK SZKOLNY 1966/1967

Dyrektor szkoły: Adamowski Władysław
Nauczyciele: Bień Józefa, Bujan Maria, Draus Genowefa, Frej Elżbieta, Gruchot Maria, Koteluk Helena, Kozłowska Krystyna, Małek Bronisława, Melnarowicz Stanisława, Sala Zygfryd, Serkis Maria, Urlik Krystyna, Warecka Maria, Węgrzyk Eryka, Wojciechowska Janina, Załężna Kazimiera.

Poprawiono: wtorek, 16, październik 2018 08:20
 

Informator szkolny

Zespół Szkolno-Przedszkolny
Nr 4 w Krapkowicach
47-303 Krapkowice,
ul. Żeromskiego 34
tel./faks: 77 466 14 33

tel.kom. 661 917 393


e-mail: zsp4@krapkowice.pl

Sekretariat placówki:

Poniedziałek - czwartek: 7.00 - 16.00
Piątek:. 7:00 - 15:00

Praca biblioteki szkolnej:
poniedziałek - piątek
godz. 10:00 – 13:00

Świetlica szkolna:
poniedziałek - piątek
godz. 7:30 - 9:40 oraz
godz. 12:30 - 15:30

Pedagog szkolny:

Środa 9:50 - 12:30
Czwartek 8:55 – 10:35

Piątek 8:55 – 11:30

Dyżur pielęgniarki szkolnej:
Wtorek 8:00 – 12:00

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Realizujemy programy

 

 

 

wospur

  

  

 

 

 

 

 

 

 

  

Polecamy

 Uczymy Ratować pobierz aplikację:

 

 

 

 

 

 

  

 

 


 

stat4u

Multimedia - Youtube

Przejdź na nasz kanał YouTube