Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Krapkowicach

  • Poznajemy świat

    Na lekcjach geografii i przyrody poznajemy ciekawe miejsca na świecie

  • Praktyczna nauka z mikroskopem

    Poznawanie tkanek, odczynników, daje nam mikroświat w zasięgu ręki

  • Skały, prehistoria, jesteśmy ciekawi świata

    Nauka poprzez dotyk, badania, daje nam odczucia które mobilizują do zdobywania wiedzy

  • Skąd się bierze wiatr?

    Przyrządy pomocnicze zawsze są dostępne dla uczniów w czasie lekcji

  • Tablice elektroniczne - to nasza codzienność

    Wychodząc na przeciw postępowi techniki na lekcjach nie brakuje multimediów

  • Laptop, tablet, wifi?

    Nauka w praktyce, nowe technologie, na to stawiamy w codziennym rozwoju uczniów

  • Języki to okno na świat

    Nauka języków angielskiego i niemieckiego to nasze priorytety

  • Sport to zdrowie

    Na przerwach uczniowie mają do dyspozycji stoły do ping-ponga na korytarzach szkoły

  • Czytać każdy może

    Szkolna biblioteka to kilkaset pozycji książkowych do dyspozycji uczniów

  • Szkoła "Czwórka" - ponoć najlepsza jest :)

    Takie są opinie uczniów i rodziców - absolwentów naszej szkoły

Osiągnięcia sportowe

Rok szkolny 2016/2017

14.12.2016 – mini piłka ręczna – chł. i dz.- powiatowe – 24 osoby – Hala Otmęt – autobus – p. Wicher – dz. II miejsce, chł. III miejsce

18.11.2016 – dwa ognie chłopców – miejsko – gminne – 10 osób – Kórnica –autobus - p. Wicher- II miejsce

16.11.2016 – TYMBARK „Z podwórka na stadion” – miejsko – gminne – 9 osób – hala Otmęt – p. Wicher

15.11.2016 – dwa ognie dziewcząt – miejsko – gminne – 10 osób – p. Wicher – ZSS1 – autobus – III miejsce

09.11.2016 – szkolna liga pływacka – etap miejsko gminny – p. Kowalska - pływania Delfin  

Przybyłek Wiktor 1m s. dowolny
Przybyłek Ola 3m s. kraul
Dziarmaga Maciej 1m s. kraul, 3m s. klasyk
Oliwecka Vanessa 2m s. kraul

07.11. 2016 – Unihokej – etap powiatowy – 12 osób – p. Wicher – ZSS1 Krapkowice – autobus – III miejsce

28.10.2016 – halowa piłka nożna dziewcząt – etap powiatowy – p. Wicher – Zdzieszowice – autobus – III miejsce-

26,10,2016 – halowa piłka nożna chłopców – 10 osób - etap gminny - p. Wicher – hala sportowa „Otmęt” – autobus – III miejsce

08.10.2016 – turniej tenisa stołowego szkół podstawowych o puchar Prezesa Opolskiego Związku Tenisa Stołowego– PG2 w Krapkowicach – p. Kruk – III miejsce

 

 Rok szkolny 2015/2016 

II miejsce dziewcząt w etapie gminnym, II miejsce w etapie powiatowym oraz IV miejsce w półfinale wojewódzkim - Dwa Ognie,
I miejsce indywidualnie Adama Linka w etapie gminnym i powiatowym oraz IV miejsce w etapie wojewódzkim w Turnieju Tenisa Stołowego,
I miejsce Dominika Grzyba w zawodach gminnych i I miejsce w zawodach powiatowych oraz udział w etapie wojewódzkim w rzucie piłeczką palantową,
II miejsce Dariusza Janoszki w zawodach powiatowych oraz udział w etapie wojewódzkim w skoku w dal i rzucie piłeczką palantową.

 

Rok szkolny 2014/2015

I miejsce dziewcząt (N. Błażejczyk, D. Ceglarek, Z. Czubryk, D. Hońka, A. Kargol, K. Lippa, A. Meissner, N. Meissner, U. Mrosek, Z .Zakrzewska, O. Żuklińska) w eliminacjach gminnych, I miejsce w powiatowch, I miejsce w półfinałach oraz III miejsce w eliminacjach wojewódzkich w Dwa Ognie,
I miejsce chłopców w eliminacjach, I miejsce w powiatowych oraz III miejsce w półfinale w Dwa Ognie,
I miejsce Urszuli Mrosek w eliminacjach gminnych w Tenisie Stołowym,
I miejsce chłopców w eliminacjach gminnych, I miejsce w eliminacjach powiatowych oraz III miejsce w półfinale w Dwa Ognie,
I miejsce Urszuli Mrosek w eliminacjach gminnych w Tenisie Stołowym,

 

Rok szkolny 2013/2014

ZAWODY DRUŻYNOWE:
III Miejsce w Mistrzostwach Tenisa Stołowego etap gminny
II Miejsce w Powiatowych rozgrywkach w mini piłce koszykowej chłopców
III Miejsce w miejsko-gminnych zawodach mini piłki nożnej chłopców
ZAWODY INDYWIDUALNE:
I Miejsce dla Michała Bomba w Turnieju Taekwondo w Chojnowie
III Miejsce dla Jędrzeja Kos w XIV Mistrzostwach Śląska w Kicboxingu-Karate-Taekwondo
III Miejsce dla Jędrzeja Kos w Taekwondo Polish Open Cup
III Miejsce dla Jędrzeja Kos w Mistrzostwach Opolszczyzny All Style Karate
III Miejsce dla Adama Linka w Otwartych Mistrzostwach Krapkowic Amatorów w Tenisie Stołowym
III Miejsce dla Adama Linka w IV Turnieju Eliminacyjny Otwartych Mistrzostw Krapkowic w tenisie stołowym
III Miejsce dla Adama Linka w Mistrzostwach Tenisa Stołowego etap gminny

 

Rok szkolny 2012/2013

I miejsce Jakuba Kubocza w eliminacjach gminnych i rejonowych oraz udział w zawodach wojewódzkich w biegu na100 m,
I miejsce Jakuba Kubocza w eliminacjach gminnych i rejonowych oraz udział w zawodach wojewódzkich w biegu na 110 przez płotki,
III miejsce Szymona Jończyka w eliminacjach rejonowych oraz udział w zawodach wojewódzkich w pchnięciu kulą,

 

Rok szkolny 2011/2012 

(w trakcie opracowania)

 

Rok szkolny 2010/2011

(w trakcie opracowania)

 

Rok szkolny 2009/2010

I miejsce w rozgrywkach drużynowych tenisa stołowego dziewcząt na szczeblu gminnym ;
I miejsce w rozgrywkach drużynowych tenisa stołowego chłopców na szczeblu gminnym ;
I miejsce w piłce siatkowej dziewcząt na szczeblu gminnym;
III miejsce w piłce ręcznej dziewcząt na szczeblu gminnym:
III miejsce w piłce siatkowej dziewcząt na szczeblu powiatowym;
III miejsce dziewcząt w piłce nożnej w Konkursie "Futsal";


Rok szkolny 2008/09

II miejsce w zawodach gminnych - dwa ognie dziewcząt;
III miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego - kat chłopców;;
III miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego - kat dziewcząt;
IV miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego - kat dziewcząt;
IV miejsce w zawodach gminnych Piłka Nożna dziewcząt

 

Rok szkolny 2007/08

I miejsce w zawodach gminnych - dwa ognie dziewcząt;
II miejsce w zawodach powiatowych - dwa ognie dziewcząt;
II miejsce w zawodach gminnych w piłce siatkowej dziewcząt;
IV miejsce w zawodach gminnych - czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt;
V-VI miejsce w Halowej Piłce Nożnej chłopców;
V-VI miejsce w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt;


Rok szkolny 2006/2007

IV miejsce Pauliny Tietz i Katarzyny Szywalskiej oraz V miejsce Mariusza Trojanowskiego i Bartosza Poskarta w Ogólnopolskim Drużynowym Turnieju Ringo w Mogielnicy;

 

Rok szkolny 2005/2006

udział Marietty Marsetz w finale wojewódzkim indywidualnych biegów przełajowych ;
I miejsce w drużynowym turnieju szachowym (Mateusz Kluczniok, Mateusz Gramala, Mariusz Trojanowski, Ewelna Koziołek) na szczeblu gminnym i I miejsce na szczeblu powiatowym;
IV miejsce Soni Szołtysik i V miejsce Pauliny Tietz w Ogólnopolskim Turnieju Ringo w Mogielnicy;
V miejsce Mariusza Trojanowskiego w kategorii młodzik oraz IV miejsce Soni Szołtysik i Pauliny Tietz w Ogólnopolskim Turnieju Ringo w Jedliczu w kategorii dwójek szkolnych do lat 13;
III miejsce w rozgrywkach drużynowych tenisa stołowego dziewcząt na szczeblu gminnym;
Udział Pauliny Tietz i Soni Szołtysik w Mistrzostwach Polski w Ringo w Ostrołęce;

 

Rok szkolny 2004/2005

II miejsce Rafała Dąbrowskiego w biegu na 80m ppł i II miejsce w skoku wzwyż w indywidualnych mistrzostwach LA na szczeblu gminnym
II miejsce Anny Świerczyny w biegu na 80 m ppł w indywidualnych mistrzostwach LA na szczeblu powiatowym;
III miejsce Joanny Hadamek w biegu na 80m ppł w indywidualnych mistrzostwach LA na szczeblu powiatowym;
III miejsce w mini piłce siatkowej dziewcząt na szczeblu gminnym;
III miejsce w rozgrywkach drużynowych tenisa stołowego dziewcząt na szczeblu gminnym;
II miejsce w drużynowym turnieju szachowym na szczeblu gminnym;
III miejsce w gminnym czwórboju i trójboju lekkoatletycznym dziewczat;


Rok szkolny 2003/2004

I miejsce w drużynowym turnieju szachowym;
II miejsce w drużynowym turnieju tenisa stołowego chłopców na szczeblu gminnym;
III miejsce w mini piłce koszykowej dziewczątt;
III miejsce w mini piłce siatkowej dziewcząt;

 

Rok szkolny 2002/2003

II miejsce windywidualnych biegach przełajowych na szczeblu gminnym;
III miejsce Emili Łyżwy w indywidualnych przełajowych biegach dziewcząt starszych na szczeblu gminnym;
III miejsce Małgorzaty Sajko w indywidualnych przełajowych biegach dziewcząt młodszych na szczeblu gminnym;
Udział Emili Łyżwy i Moniki Łyżwy w indywidualnych biegach przełajowych na szczeblu wojewódzkim;
II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt;
III miejsce w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt;
III miejsce w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt;;
II miejsce w mini piłce siatkowej chłopców;
III miejsce w mini piłce koszykowej dziewcząt;

 

Rok szkolny 2001/2002

I miejsce Krzysztofa Waligóry i Tomasza Bruella w miejsko-gminnym Turnieju Tenisa Stołowego;
I miejsce w gminie i I miejsce w powiecie w mini siatkówce dziewcząt;
I miejsce na szczeblu gminnym i I miejsce na szczeblu powiatu w lekkoatletyce indywidualnej dziewcząt;
I miejsce Emili Łyżwy w biegach na 600m na szczeblu gminnym;
I miejsce Natalii Czubryk w pchnięciu kulą na szczeblu gminnym;
I miejsce Natalii Czubryk w rzucie piłeczką palantową na szczeblu gminnym i powiatowym;
II miejsce Natalii Czubryk i Agnieszki Gramali w miejsko-gminnym Turnieju Tenisa Stołowego;
II miejsce w gminie w mini siatkówce chłopców;
II miejsce w czwórboju i III miejsce w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt na szczeblu gminnym;


Rok szkolny 2000/2001

I miejsce i złoty medal Adama Piechy w finale wojeódzkim w biegu na 100m;
I miejsce Marcina Strulaka w zawodach gminnych w biegu na 60 m oraz udział w finale wojewódzkim;
II miejsce Krzysztofa Waligóry i Tomasza Bruella w miejsko-gminnym Turnieju Tenisa Stołowego;
II miejsce Natali Czubryk i Agnieszki Gramali w miejsko-gminnym Turnieju Tenisa Stołowego;
II miejscew piłce siatkowej chłopców na szczeblu gminnym;
II miejsce w sztafecie 4*100m w indywidualnych mistrzostwach LA na szczeblu gminnym;
II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt na szczeblu gminnym;

 

Rok szkolny 1999/2000

I miejsce Dobrosławy Kucharzak na szczeblu miejsko – gminnym i powiatowym oraz IX miejsce w województwie w biegach;
I miejsce w gminie i w powiecie w piłce koszykowej dziewcząt;
I miejsce w gminie i w powiecie oraz III miejsce w półfinałach wojewódzkich w mini-piłce siatkowej;
I miejsce w gminie i w powiecie oraz IV miejsce w półfinałach wojewódzkich w piłce koszykowej;
II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt;


Rok szkolny 1998/99

II miejsce w zawodach gminnych i I miejsce w zawodach powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym;
III miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych;
udział Sandry Soboty w zawodach wojewódzkich w skoku wzwyż;

 

Rok szkolny 1997/98

I miejsce Danuty Nowickiej w gminnych zawodach lekkoatletycznych w biegu na 100 i 300 m;
I miejsce Agnieszki Zagórskiej w gminnych zawodach w rzucie oszczepem;
I miejsce Grzegorza Malkusza w gminnych zawodach w rzucie oszczepem;
I miejsce drużynowo w gminnych i rejonowych zawodach w piłce nożnej oraz II miejsce w półfinale wojewódzkim;
I miejsce G. Strehla, Ł. Wrzeciono, M .Nagaby i F. Glombicy w gminnych zawodach w sztafecie 4´100 m;
I miejsce drużynowo w gminnych i rejonowych zawodach w koszykówce oraz III miejsce w półfinale wojewódzkim;
I miejsce w gminnych zawodach w tenisie stołowym oraz udział w finale wojewódzkim;
II miejsce w półfinale wojewódzkim w mini-koszykówce dziewcząt;
II miejsce Łukasza Wrzeciono w gminnych zawodach lekkoatletycznych;


Rok szkolny 1996/97

I miejsce w gminnych i rejonowych zawodach oraz udział w półfinale wojewódzkim w piłce koszykowej;
I miejsce Damiana Majewskiego w biegach przełajowych na 2500 m;
I miejsce w tenisie stołowym w grupie chłopców młodszych;
I miejsce w tenisie stołowym w grupie chłopców starszych;
I miejsce dziewcząt młodszych w gminnych biegach przełajowych;
I miejsce dziewcząt starszych w gminnych biegach przełajowych;
I miejsce Gabrieli Sonsala w gminnych zawodach szachowych;
I miejsce i złoty medal Agnieszki Zagórskiej w rzucie oszczepem w makroregionie śląskim;
I miejsce Damiana Wisianowskiego w biegu na 100 m;


Rok szkolny 1995/96

I miejsce Łukasza Kargola w zawodach gminnych, II w zawodach rejonowych oraz IX w województwie w pchnięciu kulą;
I miejsce Patryka Los w gminnych i rejonowych zawodach oraz VII miejsce w województwie w czwórboju lekkoatletycznym;
I miejsce Patryka Los w Biegu Krapkowickim;
I miejsce w gminnych i rejonowych zawodach w biegach przełajowych;
I miejsce w gminnych i rejonowych zawodach w mini-koszykówce;
I miejsce w gminnych i rejonowych zawodach w mini-siatkówce;
II miejsce Łukasza Kargola w rejonowych zawodach w pchnięciu kulą;
II miejsce w zawodach rejonowych w mini piłce ręcznej chłopców;
III miejsce Franciszka Glombicy w rejonie w biegach na 300 m;

 

Rok szkolny 1994/95

I miejsce w rejonowym Trójboju Lekkoatletycznym;
II miejsce w piłce ręcznej dziewcząt w województwie;
II miejsce w Turnieju Ringo w Byczynie;
VI miejsce w województwie w piłce ręcznej dziewcząt;
VI miejsce w województwie w mini-koszykówce chłopców;
VIII miejsce Łukasza Kargola w województwie w biegach przełajowych;
X miejsce Łukasza Wójcika w województwie w biegach przełajowych;
udział w finale wojewódzkim w biegach przełajowych;
udział w lekkoatletycznym finale wojewódzkim;
udział w półfinale wojewódzkim w mini-piłce siatkowej;
udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej w Brzegu i Międzynarodowym Turnieju w Ołomuńcu;

 

Rok szkolny 1993/94

III miejsce dziewcząt i udział w finale wojewódzkim w piłce ręcznej;
IV miejsce Patryka Los w województwie w biegu na 500 m;
VIII miejsce Andrzeja Błach w województwie w pchnięciu kulą.

 

Rok szkolny 1992/93

I i III miejsce w zawodach „Trio Basket”;
I miejsce Damiana Durkalec w biegach przełajowych;
II miejsce Karoliny Los w biegach przełajowych;
III miejsce Grzegorza Błach w biegach przełajowych;
III miejsce w rejonie w tenisie stołowym;

 

Rok szkolny 1991/92

I miejsce i złoty medal w biegach przełajowych i w biegu na 1000 m;

 

Rok szkolny 1990/91

I miejsce i złoty medal Agnieszki Ziółkowskiej w zawodach wojewódzkich oraz VI miejsce w makroregionie w wieloboju ukierunkowanym;
I miejsce Agnieszki Ziółkowskiej w zawodach wojewódzkich w skoku w dal;
III miejsce Tomasza Nowaka w województwie w lekkiej atletyce;
III miejsce Tomasza Nowaka w województwie w biegach przełajowych;
IV miejsce Marka Mateja w województwie w biegach przełajowych;
IV miejsce Agnieszki Ziółkowskiej w makroregionie w lekkoatletyce;
VI miejsce Agnieszki Fijałkowskiej w województwie w lekkoatletyce.

 

Rok szkolny 1989/90

I miejsce i złoty medal Marka Mateja w biegu na 100 m;
I miejsce Marka Mateja i złoty medal w biegu przełajowym.


Rok szkolny 1988/89

I miejsce Joanny Mrokoń w zawodach miejsko-gminnych w biegu na 100 m;
I miejsce Marka Warchoła w zawodach miejsko-gminnych w wieloboju rzutowym;
II miejsce i srebrny medal Adama Kubocz na zawodach wojewódzkich w biegu na 100 m oraz brązowy medal w wieloboju ukierunkowanym;
II miejsce Katarzyny Wroża w zawodach miejsko-gminnych w biegu na 100 m przez płotki;
II miejsce Beaty Drzymoty w zawodach rejonowych w wieloboju rzutowym;
III miejsce Izabeli Miedza w zawodach rejonowych w wieloboju rzutowym;

 

Rok szkolny 1986/87

III miejsce w piłce ręcznej w opolskiej spartakiadzie


Rok szkolny 1984/85

II miejsce w gminnych zawodach w piłce nożnej chłopców;
II miejsce w gminnych zawodach w mini siatkówce dziewcząt;
II miejsce Bogusławy Kołodziej w zawodach gminnych w pchnięciu kulą;
III miejsce Kornelii Kuncewicz w biegach na 600 m w zawodach gminnych;
III miejsce w czwórboju dziewcząt;

 

Rok szkolny 1978/79

Imiejsce Joachima Marka w zawodach miejsko-gminnych w wieloboju szybkościowym;

I miejsce na szczeblu miejsko-gminnym w sztafecie 8x50 m chłopców i dziewcząt;
I miejsce na szczeblu miejsko-gminnym w sztafecie 4x200 m chłopców;
I miejsce w zawodach miejsko-gminnych w piłce siatkowej;
I miejsce w zawodach miejsko-gminnych w piłce ręcznej chłopców oraz udział w lidze wojewódzkiej;
II miejsce Oswalda Sacha w Wojewódzkich Narodowych Biegach Przełajowych;
II miejsce w zawodach rejonowych w mini-piłce ręcznej;


Rok szkolny 1976/77

II miejsce w czwórboju w gminie.

 

Rok szkolny 1974/75

II miejsce Edwarda Friedla w powiecie w skoku w dal, trójskoku, w biegach na 200 m;
I miejsce Klaudiusza Gabora w biegu na 60 m i na 400 m
I miejsce Mileniusza Karolczyk w powiecie w skoku wzwyż i w biegu na 300 m;
I miejsce Gerarda Nowaka w biegach rejonowych na 1000 m i w sztafecie 4x400 m;
II miejsce Edwarda Friedla w biegach przełajowych na 2500 m;
II miejsce w sztafecie 4x400 m;
II miejsce Gerarda Nowaka w przełajowych biegach zwycięstwa;
III miejsce Klaudiusza Gabora w Wojewódzkich Zawodach Młodzików w biegu na 400 m;
III miejsce Mileniusza Karolczyk w zawodach wojewódzkich w skoku wzwyż;

 

Rok szkolny 1972/73
 

I miejsce w biegach przełajowych na terenie powiatu.

 

Rok szkolny 1969/70

I miejsce w powiecie w piłce nożnej chłopców;
III miejsce we współzawodnictwie szkół na terenie powiatu w lekkoatletyce.

 

Rok szkolny 1966/67

II miejsce w Konkursie „Pięciu milionów” w powiecie.

 

Poprawiono: poniedziałek, 13, luty 2017 20:03
 

Informator szkolny

Zespół Szkolno-Przedszkolny
Nr 4 w Krapkowicach
47-303 Krapkowice,
ul. Żeromskiego 34
tel./faks: 77 466 14 33

tel.kom. 661 917 393


e-mail: zsp4@krapkowice.pl

Sekretariat placówki:

Poniedziałek - czwartek: 7.00 - 16.00
Piątek:. 7:00 - 15:00

Praca biblioteki szkolnej:
poniedziałek - piątek
godz. 10:00 – 13:00

Świetlica szkolna:
poniedziałek - piątek
godz. 7:30 - 9:40 oraz
godz. 12:30 - 15:30

Pedagog szkolny:

Środa 9:50 - 12:30
Czwartek 8:55 – 10:35

Piątek 8:55 – 11:30

Dyżur pielęgniarki szkolnej:
Wtorek 8:00 – 12:00

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Realizujemy programy

 

 

 

wospur

  

  

 

 

 

 

 

 

 

  

Polecamy

 Uczymy Ratować pobierz aplikację:

 

 

 

 

 

 

  

 

 


 

stat4u

Multimedia - Youtube

Przejdź na nasz kanał YouTube