Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Krapkowicach

• Poznajemy świat

Na lekcjach geografii i przyrody poznajemy ciekawe miejsca na świecie

• Praktyczna nauka z mikroskopem

Poznawanie tkanek, odczynników, daje nam mikroświat w zasięgu ręki

• Skały, prehistoria, jesteśmy ciekawi świata

Nauka poprzez dotyk, badania, daje nam odczucia które mobilizują do zdobywania wiedzy

• Skąd się bierze wiatr?

Przyrządy pomocnicze zawsze są dostępne dla uczniów w czasie lekcji

• Tablice elektroniczne - to nasza codzienność

Wychodząc na przeciw postępowi techniki na lekcjach nie brakuje multimediów

• Laptop, tablet, wifi?

Nauka w praktyce, nowe technologie, na to stawiamy w codziennym rozwoju uczniów

• Języki to okno na świat

Nauka języków angielskiego i niemieckiego to nasze priorytety

• Sport to zdrowie

Na przerwach uczniowie mają do dyspozycji stoły do ping-ponga na korytarzach szkoły

• Czytać każdy może

Szkolna biblioteka to kilkaset pozycji książkowych do dyspozycji uczniów

• Szkoła "Czwórka" - ponoć najlepsza jest :)

Takie są opinie uczniów i rodziców - absolwentów naszej szkoły

• REKRUTACJA DO SZKOŁY NA ROK 2022/2023

REKRUTACJA DO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły podstawowej przyjmowane są do klas I na podstawie zgłoszenia rodziców. Zgłoszenia dziecka należy dokonać do dnia 8 marca 2022 roku.

Postępowanie rekrutacyjne do szkół podstawowych trwać będzie

od dnia 9 marca do dnia 28 kwietnia 2022 r.

REKRUTACJA DO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Postępowanie rekrutacyjne do szkół podstawowych trwać będzie
    od dnia 9 marca do dnia 28 kwietnia 2022 r.

Dzieci zamieszkałe poza obwodem szkoły podstawowej mogą być przyjęte do klasy I po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego. W dniach 9 marca do 29 marca 2021 roku rodzice dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły podstawowej mają czas na złożenie wniosku do szkoły o przyjęcie dziecka. Do dnia 13 kwietnia 2022 r. odbywać się będą posiedzenia komisji rekrutacyjnych w szkołach. W dniu 15 kwietnia 2022 r. w szkołach podane będą do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych. W terminie od dnia 19 kwietnia do dnia 22 kwietnia 2022 r. rodzice dzieci zakwalifikowanych mają czas na potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do szkoły. W dniu 28 kwietnia 2021 r. znane będą listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.

Rekrutacja do klasy sportowej w Publicznej Sportowej Szkole Podstawowej Nr 5
    im. Janusza Korczaka w Krapkowicach

Do klasy sportowej przyjmowane są dzieci z obwodu szkoły oraz dzieci spoza obwodu szkoły po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego. Nabór dzieci do klasy sportowej odbywa się w terminach rekrutacji do szkół podstawowych tj. od dnia 9 marca do dnia 28 kwietnia 2022 r. Przeprowadzenie prób sprawności fizycznej odbędzie się do dnia 23 marca 2022 roku.

Postępowanie rekrutacyjne uzupełniające do szkół podstawowych trwać będzie
    od dnia 6 czerwca do dnia 27 czerwca 2022 r.

Kryteria rekrutacji

Kryteria naboru do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Krapkowice stosowane w postępowaniu rekrutacyjnym dla kandydatów zamieszkałych poza obwodami tych szkół oraz liczba punktów odpowiadająca każdemu kryterium:

Dokumentami potwierdzającymi spełnianie powyższych kryteriów są oświadczenia rodziców/prawnych opiekunów.

Pobierz:

$1·        Zarządzenie Nr 815/2022 Burmistrza Krapkowic z dnia 25 stycznia 2022 r. w sprawie określenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów na rok szkolny 2022/2023 do publicznych szkół prowadzonych przez Gminę Krapkowice.

$1·        Uchwała Nr XXVI/320/2017 Rady Miejskiej w Krapkowicach z dnia 28 lutego 2017 r. w sprawie określenia kryteriów naboru do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Krapkowice, do postępowania rekrutacyjnego dla kandydatów zamieszkałych poza obwodami tych szkół, przyznania każdemu kryterium określonej liczby punktów oraz określenia dokumentów potwierdzających spełnianie kryteriów.

Informator szkolny

Wtorek 8:00 – 12:00

Realizujemy programy

wospur